Допомога адвоката та юриста в Дніпропетровську

Адвокатська компанія «Верітас» – фірма, що надає на всій території України юридичні послуги будь-якої складності й практично у всіх галузях права.

 Помощь адвоката в Днепропетровске  Помощь юриста в Днепропетровске

Її юристи мають великий досвід роботи як у юридичних фірмах і юридичних підрозділах великих підприємств, так і в Міністерстві юстиції України, податкових органах, у судах і органах прокуратури, у комерційних банках.

Об’єднання знань і багатого досвіду всіх співробітників фірми для досягнення цілей кожного клієнта дозволяє надавати юридичні послуги з максимальною якістю й ефективністю.

Фірма заснована в 1996 р. у Дніпропетровську. З того часу її послугами скористалися тисячі клієнтів, як українських так і закордонних, як фізичні особи й підприємства малого бізнесу, так і комерційні банки, великі заводи, корпорації й об’єднання, державні підприємства й Національний банк України. Юристами фірми надане більш ніж 20 000 консультацій, виграні тисячі судових спорів у судах України всіх юрисдикцій і інстанцій, а також у Європейському суді з прав людини.

За роки свого існування фірма по рейтингах газети «Юридична практика» багаторазово входила до числа провідних юридичних фірм України.

Яндекс.Метрика