Послуги адвоката у справах ДТП

На превеликий жаль, кількість дорожньо-транспортних пригод на сьогоднішній день невблаганно зростає. Разом зі збільшенням кількості власників транспортних засобів.

До команди адвокатської компанія «Верітас» veritas.ua входять спеціалісти своєї справи, які зможуть надати вам кваліфіковану допомогу з будь-якого питання, а тим паче послуги адвоката з питань ДТП у Дніпропетровську. Вартість послуг адвоката у справах з ДТП залежить від самої справи, її складності, наслідків дорожньо-транспортної пригоди та інших важливих факторів.

Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) являється напрочуд тяжким та складним явищем, яке впливають на долю людей. Якщо так вже сталось, що ви потрапили у ДТП, краще терміново звернутися до адвоката.

Миттєвість реакції на ситуацію, що склалася дозволить швидко та якісно підібрати відповідну тактику захисту ваших прав і свобод, а також надасть можливість якомога більше знизити рівень несприятливих наслідків.

Послуги адвоката за питань ДТП полягають у повному та всебічному з’ясування обставин, які стали підставою дорожньої аварії, адже, наслідками дорожньо-транспортної пригоди являється як цивільно-правова відповідальність, так і кримінальна, в залежності від складності справи та тяжкості наслідків дорожньо-транспортної пригоди.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день значно збільшився відсоток шахрайських дій у справах ДТП. Певні особи навмисно провокують дорожньо-транспортну пригоду з метою подальшого введення вас в оману та отримання грошових коштів. Саме тому на будь-якому з етапів вирішення цієї справи поряд з вами повинен знаходитись спеціаліст відвідного рівня, такий як адвокат у справах з ДТП.

У багатьох випадках після дорожньо-транспортної пригоди вам доведеться звернутися до суду з відповідною позовною заявою. Звертаємо вашу увагу, що в судовому порядку ви зможете отримати відшкодування не тільки на ремонт автомобіля, а й моральної шкоди та покрити витрати, понесені вами під час лікування.

Особливої уваги треба приділити питанням кримінального провадження у справах ДТП. В таких випадках адвокат повинен перебувати з вами з моменту безпосередньої пригоди. Від наявності поряд з вами адвоката з питань ДТП залежить взагалі результат справи, так як у випадку наявності смертельних випадків, питання постає щодо засудження особи до позбавлення волі. В такому випадку адвокатом будуть проведені всі необхідні дії, такі як технічна експертиза транспортних заходів — учасників ДТП, та інше.

Яндекс.Метрика