Послуги адвоката з житлових питань

Право особи на житло гарантоване державою та закріплено багатьма нормативно-правовими актами, зокрема статтею 47 Конституції України, у відповідності до якої кожен громадянин України має право на житло, а держава, в свою чергу, повинна створювати всі умови для його придбання.

Житлове право з одного боку являється суб’єктивним правом кожного на житло, з іншого боку являється інститутом цивільного права, який складається із багатьох інших галузей права, що в сукупності направлено на врегулювання відносин пов’язаних правом на житло.

А сьогоднішній день питання пов’язані з правом на житло являються вельми актуальними. Однак, слід пам’ятати, що зазначена галузь цивільних правовідносин потребує участі обізнаної в цій справі особи, а саме: адвоката з житлових питань.

Адвокатської компанія «Верітас» заходиться у Дніпропетровську та надає допомогу як фізичним, так і юридичним особам з будь-яких питань. Не стали винятком і питання пов’язані з житлом. Вартість послуг адвоката в галузі житлового права залежить від складності справи та дій, які необхідно вчинити.

Житловим правом охоплюється величезна кількість питань пов’язаних з майновими правами. Ця галузь тісно переплітається з багатьма іншими галузями права, у зв’язку з чим без належної кваліфікаційної допомоги буде важко вирішити питання стосовно вашого житла.

Адвокат з житлових питань зможе надати вам наступний перелік послуг:

  • оформлення права власності на будь-яке майно;
  • узаконення нерухомості, введення будь-якого виду приміщення в експлуатацію;
  • розділ майна під час припинення шлюбних відносин;
  • питання які виникають при оформлення, розподілі, оскаржені спадкового житла;
  • зняття з реєстрації особи за рішенням суду;
  • приватизація житла;
  • питання, які стосуються виділення частки житла в натурі;
  • будь-які спори, які стосуються орендни житла, будинку, чи іншого виду приміщень.
  • визнання недійсним договорів купівлі-продажу житлових чи будь-яких інших приміщень приміщень.

Зазначений вище перелік послуг являється дуже приблизним, адже кожне питання стосовно права на житло, як і зазначалось вище може мати багато укладень та нюансів, які потребують втручанню спеціалістів певної галузі.

Наша адвокатська компанія надасть вам весь спектр послуг та буде супроводжувати вашу праву до повного її вирішення. Більш того, ми гарантуємо вам сумлінність, швидкість та якість послуг адвоката з питань житла.

Яндекс.Метрика