Адвокат з податкових спорів

Податкові спори на сьогоднішній день являються чи не найпоширенішими серед усіх існуючих. Посадові особи податкового органу вчиняють такі дії, які крім втрат для вас та для вашого бізнесу, несуть несприятливі наслідки і для ваших контрагентів, чим шкодять ділові репутації.

Основною метою податкового органу є визнання вас однією з учасників створеного для ухилення від сплати податків ланцюга. Такий ланцюг складається з декількох ланок, таких як “податкова яма”, “вигодонабувач”, “транзитер”.

Основною метою їх дій являється або донарахування вашому підприємству штрафних санкцій, або проведення коригувань задекларованих показників податкової звітності.

Найбільш популярною серед податківців набула практика визнання нереальними або нікчемними господарських операцій, які були проведені між вами та вашими контрагентами. Такі висновки надають їм змогу стверджувати, що з боку вашого підприємства було завищено показники податкового кредиту чи податкових зобов’язань, на підставі чого складається податкове-повідомлення рішення чи відбувається зміни податкових показників.

Судова практика свідчить, що в багатьох випадках, в залежності від нюансів справи, судді все ж таки стають на сторону платників податків, у зв’язку з тим, що більшість дій податківців нічим не підкріплені та носять характер припущень.

Однак, без участі професіонала вам важко буде зрозуміти на що бити саме у ваші справі, з огляду на те, що податкові спори являються одними з найважчих.

Саме тому основною нашою порадою для вас буде звернення до адвоката, який являється спеціалістом у сфері податкових спорів. Адвокатська компанія “Верітас” veritas.ua є однією з небагатьох юридичних фірм в Дніпропетровську, яка в змозі надати вам повний спектр послуг, які стосуються представництва ваших інтересів в суді, під час переговорів та у будь-яких інших випадках.

Наведемо короткий перелік послуг, які будуть надані за результатами звернення до нашої компанії з питань податкових спорів:

  • ретельне вивчення наданих вами документів;
  • складання юридичного висновку з приводу ситуації, що склалась;
  • надання для ознайомлення та прийняття рішення можливих варіантів вирішення вашої справи;
  • досудове врегулювання податкового спору;
  • складання всіх необхідно процесуальних документів;
  • представництво та захист інтересів клієнта на всіх етапах оскарження податкового рішення дій, чи бездіяльності в судах всіх інстанцій
  • примусове виконання судового рішення та інше.
Яндекс.Метрика