Послуги адвоката з адміністративних справ

Адміністративне право являє собою самостійну галузь права, яка регулює взаємовідносини, що виникають у суспільстві під час держаного регулювання. Попросту кажучи, адміністративні справи — це справи з оскарження дій чи бездіяльності будь-якого органу державної влади чи самоуправління, з метою захисту порушених прав та свобод людини.

Адміністративні справи на сьогоднішній день набули не аби якої актуальності. Це безпосередньо пов’язано з діяльністю податкових органів. На жаль, кожен з власників бізнесу як великого, так і малого зіткнувся з протиправними діями податківців, з їх безпідставними висновками викладеними в актах перевірок та накладання у зв’язку з цим на особу величезних штрафних санкцій.

У більшості випадків, коли людина не знає як правильно реагувати на отриманий акт та податкове повідомлення-рішення, оплачує до бюджету штрафні санкції, накалюванні на неї за результатами перевірок. Поповнення бюджетних коштів справа, звичайно, благородна, однак, така позиції тільки нашкодить вам та принесе вашому бізнесу величезні втрати.

Якщо у вас виникли необхідність оскаржити дії будь-якого органу державної влади або його рішення, постанови чи акти, вам обов’язково необхідно звернутися до адвоката з адміністративних справ.

Адвокатська компанії «Верітас» складається виключно з професіоналів своєї справи, які нададуть вам кваліфікаційну допомогу та захистять ваші права та інтереси.

Наведемо перелік послуг, які будуть надані вам під час ведення адміністративної справи:

  • аналіз справи, надання оцінки ситуації, що склалась, встановлення можливих результатів справи;
  • визначення оптимальної лінії поведінки та дій під час ведення адміністративної справи;
  • збір та аналіз наявних документів та доказів щодо адміністративного правопорушення;
  • підготовка відповідних процесуальних документів;
  • представництво інтересів в суді;
  • представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій під час оскарження рішення;
  • та інше.

Як ви вже побачили з наведених послуг, допомога адвоката з адміністративних справ конче необхідна будь-якій особі. Тому, якщо ви знаходитесь у Дніпропетровську і вам знадобилась професійна консультація з адміністративної справ, родимо вам звернутися до нашої компанії.
Вартість послуг адвоката з адміністративних справ буде залежити від складності та навантаженості справи.

Яндекс.Метрика