Послуги адвоката з повернення боргів

На сьогоднішній день в України необхідність повернення боргів за цивільно-правовими договорами та борговими розписками набула не аби якої актуальності.
Отримати послуги адвокатів по стягненню боргу у Дніпропетровську ви зможете звернувшись до адвокатської компанії «Верітас».

Услуги адвоката по возврату долгов в Днепропетровске

Розглянемо основні аспекти процедури повернення заборгованих коштів.
Боржником може стати хто завгодно, починаючи від рядового громадянина закінчуючи вашим роботодавця. Основним етапом під час повернення грошового чи іншого боргу, являється необхідність звернення до суду з відповідно позовною заявою.

Перш за все слід зазначити, що повернення боргу поділяється на два етапи: досудове врегулювання конфлікту та стягнення заборгованості за допомогою суду.

Досудове стягнення боргу полягає у письмовому зверненні від імені стягувача до боржника з вимогою у встановлені законодавством строки повернути майно, яке є предметом спору. Якщо такий спосіб повернення боргу не дасть належного результату, виникає необхідність звернутися до суду.

Звернення суду полягає у поданні позовної заяви з вимогою стягнути з боржника заборгованість з неустойкою та відповідними штрафними санкціями.

Однак, на будь-якому з етапів повернення боргу вам знадобиться допомога кваліфікованого спеціаліста. Адже кожна справа має свої індивідуальні особливості та нюанси, зрозуміти та розгледіти які зможе особа, яка володіє відповідними знаннями та практикою в питаннях повернення боргів.

Наприклад, допомога адвокатів по стягненню боргів полягає у наступному:

  • попередня оцінка ситуації,
  • розробка основних етапів стягнення боргу;
  • проведення аналізу наявних документів та доказів у стягувача;
  • підготовка всіх необхідних документів для досудового та судового врегулювання спору;
  • проведення та контроль кожного з етапів врегулювання спору
  • у разі необхідності примусове виконання судового рішенням
  • та інше.

Слід звернути вашу увагу на те, що далеко не всі боржники отримавши рішення суду повертаються боргу. В такому випадку виникає необхідність проведення примусового виконання рішення. На цьому етапі знадобиться також підготовка відповідних процесуальних документів та звернення з ними до відповідного територіального підрозділу виконавчої служби, яка виконує заключний етап цієї процедури, а саме: примусове стягнення заборгованості.

Вартість юридичних послуг з питань повернення боргу залежить, звичайно, від складності справи. Більш детальну інформацію ви зможете отримати звернувшись до спеціалістів нашої компанії, які проведуть детальний аналіз вашої справи та будуть супроводжувати її до досягнення бажаного результату.

Яндекс.Метрика