Послуги російськомовного адвоката в Німеччині

Майже неможливо уявити в якій саме сфері вам може знадобитися допомога кваліфікованого юриста. Ускладнює цю задачу пошуку професіонала в сфері юриспруденції якщо ви знаходитись за кордоном та ще гірше, коли ви не володієте мовою країни, в якій знаходитись.

Так, наприклад, якщо вам знадобиться послуги адвоката в Німеччині, ви зможете звернутися до адвокатської компанії “Верітас”, спеціалісти якою нададуть вам необхідну консультацію чи юридичну допомогу.

Слід зазначити, що законодавча система Німеччини поділяється на декілька основних галузей, таких як: адміністративна, соціальна, загальна, трудова та фінансова.

У відповідності до кількості галузей права законодавча система має відповідну кількість судових ланок відповідної приналежності.

Судочинство в цивільних справах, на відміну від багатьох інших європейських судових систем цієї галузі, відбувається напрочуд швидко. Протягом всього декілька місяців розглядаються справи як в судах першої, так і другої інстанції.

Однак, навпаки питання які пов’язані з нерухомим майно розглядаються більш повільно. На це впливає велика завантаженість працівників цієї судової ланки. Проте, судді, які розглядають справи щодо рухомого майна, за умови коректного та грамотного оформлення документів, не зволікатимуть із розглядом справ.

Слід зазначити, що в Німеччині, як і в Україні, незважаючи на наявність розвиненого судочинства, спори нерідко розглядаються шляхом досудового врегулювання: арбітраж, переговорів, медіацій та інших способів.

Наприклад, до комерційного арбітражу в Німеччині частіше за все звертаються під час вирішення спорів, що виникають між юридичними особами, які є суб’єктами міжнародних відносин.

Адвокатська компанія “Верітас” надасть вам послуги в таких сферах права, як: сімейне, кримінальне, трудове, інтелектуальної власності, цивільних правовідносин, з питань щодо імміграції та в інших галузях.

Не складе труднощів і наданні допомоги в такому непростому питанні, як реєстрація підприємства на території Німеччини. Не можливо не звернути уваги на те, що громадянам будь-якої країни дозволено відкривати свій бізнес в Європі, зокрема в Німеччині. Так, наявність згоди зі сторін обох держав значно полегшує ведення бізнесу.

Також, однією з найскладніших правових галузей в Німеччині залишається сімейне право. Через те, що більшість справ підлягає розгляду в суді, допомога фахівця являється вкрай необхідною.

Виходячи з усього вищевикладеного, у разі виникнення необхідності отримати компетентну юридичну допомогу російськомовного адвоката в Німеччині, вам краще всього буде звернутися до фахівців нашої компанії. Основний офіс знаходиться у Дніпропетровську. При виникненні питань, а також з метою уточнення вартості послуг вам необхідно звернутися до нас безпосередньо.

Яндекс.Метрика